SuperLIGA Śląski Steel MOSiR Mikołów 2023/2024

Wiemy, że wszyscy czekacie na komunikat odnośnie do startu SuperLigi Śląski Steel MOSiR Mikołów. Przepraszamy, że tyle musieliście czekać, ale toczą się sprawy, na które potrzeba trochę więcej czasu. Chcemy, żeby rozgrywki SuperLigi stały na jak najwyższym poziomie, żebyście z samymi pozytywnymi emocjami przychodzili na sesje i mogli rozgrywać swoje mecze w jak najlepszych warunkach. Dlatego wracamy na stare miejsce w nowym wydaniu! Zmieniamy się dla Was, na co, niestety, potrzebujemy więcej czasu. 

Jak w Silverze było, każdy pamięta. To, co teraz tam będzie, to zupełnie nowa jakość. Obecnie w lokalu trwają prace remontowo-budowlane, które sprawią, że nasze rozgrywki wejdą na zupełnie inny poziom związany zarówno z komfortem przebywania w lokalu, jak i organizacją. Dlatego prosimy o wasze wsparcie (mentalne) i cierpliwość.

Wstępnie planujemy uruchomić zapisy do ligi pod koniec września, a sam start rozgrywek w listopadzie. Będziemy Was o wszystkim informować na naszej stronie www.slaskisteel.pl oraz na profilu na Facebooku.

Z darterskim pozdrowieniem!

Śląski Steel


PS Za zgodą nowych właścicieli prezentujemy Wam wstępny projekt tego, co nas czeka 🙂

Author: Monika Kicun