Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
header image
 

W piątek oraz sobotę przy okazji GP POD W Chorzowie rozegrane zostały trzy baraże wieńczące zeszłoroczne rozgrywki w naszym regionie. Wynikiem tych spotkań poznaliśmy składy I i II ligi grupy A i B na sezon 2018/2019.

 

 

Więc:

Kawalec Daniel – Matysik Eugeniusz (para B1) : 0 – 4 

Urbaniec Sebastian – Żurek Marek (para B2) : 0 – 4

Dziubany Michał – Juraszczyk Rafał (para B3) : 4 – 2

Wygranych witamy w gronie pierwszoligowców, przegranym meczy barażowych- powodzenia w bieżących rozgrywkach drugoligowych.

Dzień dobry wszystkim – zakończyliśmy zapisy na sezon 2018/2019.

Zgłosiło się 73 zawodników i zawodniczek!!

 

Podział na poszczególne ligi:

  • I liga- pozostaje 28 zawodników, gramy systemem mecz i rewanż
  • awansowali: Jasiński, Obracaj i Urban
  • II liga zostaje podzielona na dwie grupy A  (23 zawodników) i B (22 zawodników), gramy systemem mecz i rewanż
  • do poszczególnych grup II ligi zrobiliśmy losowanie – składy poszczególnych grup można zobaczyć w menu bocznym: Tabela- grupa A i Tabela- grupa B
  •  nie było rozstawień przy losowaniu na grupy- zdecydował o podziale los
  • pary barażowe:

Kawalec Daniel – Matysik Eugeniusz (para B1- wygrany I liga, przegrany II liga grupa B)

Urbaniec Sebastian – Żurek Marek (para B2- wygrany I liga, przegrany II liga grupa A)

Dziubany Michał – Juraszczyk Rafał (para B3- wygrany I liga, przegrany II liga grupa A)

  • format baraży – best of 7, rozegrane zostaną sobota lub niedziela 15/16.09 (GP POD Chorzów)
  • sędziami meczy barażowych będą organizatorzy SL, konkretny dzień rozegrania zostanie ustalony telefonicznie/ indywidualnie z zawodnikami – poprzez Mariusza Golly.
  • finalny harmonogram gier dla każdej z lig/ grup poznamy po rozegraniu pojedynków barażowych
  • rozgrywki podzielone zostają na 10 sesji – szczegóły dat ich rozegrania w prawym panelu
  • w pierwszej sesji każda z grup II ligi rozegra 5 kolejek a I liga – 6 kolejek
  • gamy na 13 tarczach, dostępne dla zawodników będą również dwie dodatkowe tarcze z przeznaczeniem na rozgrywanie spotkań lub jako tarcze treningowe (do decyzji organizatora)

Nagrody:

  • I liga – miejsca 1 – 13
  • II liga – miejsca 1 – 5 w każdej grupie
  • indywidualna klasyfikacja kobiet – pierwsze 4 miejsca

Awanse/ spadki:

  • I liga- miejsca 25 – 28 – spadek do II ligi, miejsca 21 – 24 – baraż
  • II liga – miejsca 1 – 2 z każdej grupy- awans do I ligi, miejsca 3 – 4 z każdej grupy – baraż

Do zobaczenia przy tarczy!

   Informacyjnie- z powodu dużego zainteresowania rozgrywkami zapisy do bieżącego sezonu zostają przedłużone i będą zamknięte we wtorek 11.09 o godz 18:00. Termin podania szczegółów podziału na I i II ligę (wg tabel z zeszłego sezonu oraz zgłoszonych ilości uczestników do bieżących rozgrywek) oraz ustalenie ewentualnych par barażowych zostaje bez zmian czyli:  12.09.2018.

Informacja pojawi się bezpośrednio na stronie www.slaskisteel.pl

Informacja dotycząca nowego sezonu rozgrywek indywidualnych SuperLIGA 2018/2019 organizowanych przez Śląski Steel:

 

  • nowy regulamin dla rozgrywek mi.in. SuperLIGI zostanie opublikowany w zakładce „Regulamin” max do 17.08.2018
  • rozpoczynamy zapisy do SuperLIGI sezon 2018/2019- można zgłaszać chęć uczestnictwa potwierdzony wpłatą wpisowego
  • miejscem rozgrywania SuperLIGI sezonu 2018/2019 pozostaje mikołowski Silver Club
  • wpisowe na najbliższy sezon zostaje ustalone na 170 pln/ osoba (z wyłączeniem juniorów)
  • wpisowe identycznie jak w roku poprzednim można wpłacać jedynie przelewem bankowym podając w tytule imię i nazwisko uczestnika/ uczestników
  • dane do wpłat: Tomasz Kozłowski, 96105013601000002248366490
  • lista z aktualnie zapisanymi będzie uaktualniana raz w tygodniu w zakładce „Uczestnicy”
  • zapisy prowadzimy do dnia 06.09.2018 – liczy się data księgowania wpisowego
  • podział na ligi, pary barażowe powinny być znane do 12.09.2018– na podstawie tabel z zeszłego sezonu oraz zgłoszonych ilości uczestników do bieżących rozgrywek
  • baraże rozegrane zostaną 14-16.09.2018 (przy okazji weekendu z GP POD 1&2 w Chorzowie), markerami w meczach barażowych będą organizatorzy rozgrywek naszej SuperLIGI
  • finalny terminarz będzie podany na stronie do około 19.09.2018
  • I sesja zostanie rozegrana w ostatnią sobotę września: 29.09.2018
  • terminy kolejnych sesji będziemy podawali sukcesywnie z jak największym wyprzedzeniem

Z darterskim pozdrowieniem Śląski Steel!

 

 

 

 

 

 

Prezentujemy pełne wyniki sobotnich Indywidualnych Otwartych Mistrzostw Śląska w randze Pucharu Polski Polskiej Organizacji Darta.

Dziękujemy za liczne uczestnictwo darterów z całego Górnego Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego oraz przedstawicieli Dolnego Śląska, Podbeskidzia, Małopolski czy Kielc – w sumie gościliśmy 67 zawodników oraz 11 zawodniczek.

Gratulujemy nagrodzonym a w szczególności zwycięzcom zawodów, czyli Mistrzyni i Mistrzowi Śląska: Sylwia Grabara oraz Krzysztof Kciuk

1 Grabara Sylwia
2 Golly Daria
3-4 Kopczyńska Iwona
3-4 Basiak Aleksandra
5-6 Musiał Magdalena
5-6 Kicun Monika
7-8 Rumanowska Joanna
7-8 Kowalska Agnieszka
9-10 Gołub Monika
9-10 Jakubowska Joanna
11-12 Pawłowska Edyta

 

1 Kciuk Krzysztof
2 Steyer Sebastian
3-4 Robak Dawid
3-4 Całus Tomasz
5-8 Adamczyk Sebastian
5-8 Lewandowski Witold
5-8 Gleń Wojciech
5-8 Ajvazi Arian
9-16 Butrym Lucjan
9-16 Prasoł Damian
9-16 Szymak Wiesław
9-16 Bystrzycki Dominik
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hering Mateusz
9-16 Mazur Andrzej
9-16 Turek Piotr
17-32 Wysocki Dariusz
17-32 Slomski Marcin
17-32 Ośko Rafał
17-32 Wiśniowski Piotr
17-32 Zakrzewski Daniel
17-32 Matysek Ryszard
17-32 Maliczak Jan
17-32 Urban Patryk
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Nych Tomasz
17-32 Bieda Adam
17-32 Fałat Krzysztof
17-32 Urbaniec Sebastian
17-32 Adynkiewicz Grzegorz
17-32 Basiak Wojciech
17-32 Golly Mariusz
33-48 Kowalski Mirosław
33-48 Sewulok Sławomir
33-48 Krzyszczyk Janusz
33-48 Figura Mateusz
33-48 Obracaj Bartosz
33-48 Dybka Maciej
33-48 Brzozowicz Adam
33-48 Domka Jacek
33-48 Grabara Piotr
33-48 Hazuka Artur
33-48 Kania Grzegorz
33-48 Zembski Tomasz
33-48 Grupiński Marcin
33-48 Kwiatek Krzysztof
33-48 Matusiak Maciej
33-48 Szczygioł Jakub
49-64 Żurek Marek
49-64 Matysik Eugeniusz
49-64 Urbanowicz Mirosław
49-64 Hazuka Bogdan
49-64 Dziubany Michał
49-64 Leński Arkadiusz
49-64 Sikora Rafał
49-64 Przybylok Marcin
49-64 Pawłowski Lucjan
49-64 Krzyżowski Darek
49-64 Jaszczyk Piotr
49-64 Kubica Zbigniew
49-64 Komenda Piotr
49-64 Lapok Grzegorz
49-64 Witos Piotr
49-64 Skorupa Wiesław
65-80 Ryguła Grzegorz
65-80 Kowalski Bartosz
65-80 Tempka Adam

 

Dobry wieczór;

Zgodnie z wcześniejszą informacją rozdanie nagród za bieżący sezon rozgrywek Super Ligi odbędzie się w dniu 30.06.2018 o godz 10, przed rozpoczęciem Indywidualnych Otwartych Mistrzostw Śląska rozgrywanych w mikołowskim SILVER CLUB’ie, nagrodzeni finansowo zostają:

  • pierwsze dziesięć miejsc I ligi
  • pierwsze pięć miejsc II ligi
  • czwórka najlepszych zawodniczek

W sumie na starcie stanęło 56 uczestników, z czego mieliśmy w rozgrywkach jednego juniora, który zgodnie z zasadami zwolniony jest z opłat startowych. Cała pula zebrana z wpisowego, bez uszczuplania o jakiekolwiek koszty logistyczno/ organizacyjne  (55 osób x 150 PLN) zostaje w 100% przeznaczona na nagrody finansowe, wg poniższego zestawienia.

I LIGA
miejsce nagroda
1        1 050 zł
2           850 zł
3           750 zł
4           550 zł
5           450 zł
6           400 zł
7           350 zł
8           300 zł
9           250 zł
10           200 zł

 

II LIGA
miejsce nagroda
1        650 zł
2        500 zł
3        400 zł
4        250 zł
5        150 zł

 

KOBIETY
miejsce nagroda
1        500 zł
2        300 zł
3        200 zł
4        150 zł

 

Tabele, wyniki i osiągnięcia indywidualne dla rozgrywek II LIGI zostały zaktualizowane po dzisiejszej sesji.

 

 

 

Dla II ligi podium po tegorocznych rozgrywkach:

  1. Urban Patryk                 99 pkt
  2. Obracaj Bartosz             94 pkt
  3. Jasiński Radosław        91 pkt

Osiągnięcia indywidualne- ilość max-ów

  1. Dziubany Michał i Jasiński Radosław- 6
  2. Kubica Zbigniew i Urbaniec Sebastian- 4
  3. Kawalec Daniel i Urban Patryk- 3

Osiągnięcia indywidualne- szybka lotka:

  1. Rumanowska Joanna- 14 lotka
  2. Jasiński Radosław, Kawalec Daniel oraz Urban Patryk- 15 lotka
  3. Dziubany Michał, Kubica Zbigniew oraz Obracaj Bartosz- 16 lotka

Osiągnięcia indywidualne- wysokie kończenie:

  1. Kawalec Daniel i Skorupa Wiesław- 160
  2. Obracaj Bartosz- 152
  3. Jaszczyk Piotr- 151

Informacyjnie:

  • mecze nierozegrane na sesji X zostały zweryfikowane jako walkowery na niekorzyść nieobecnych
  •  mecze zaległe a nierozegrane przed sesją X zostały zweryfikowane jako walkowery dla przekładających

Zapraszamy na oficjalne rozdanie nagród, które odbędzie się przed rozpoczęciem Indywidualnych Mistrzostw Śląska w dniu 30.06 w Silver Club Mikołów. Nagrodzonych zostanie pierwsze pięć miejsc z tabeli końcowej sezonu, pierwsza czwórka kobiet oraz zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji osiągnięć indywidualnych.

Tabele, wyniki i osiągnięcia indywidualne dla rozgrywek I LIGI zostały zaktualizowane po dzisiejszej sesji.

 

 

 

Dla I ligi podium po tegorocznych rozgrywkach:

  1. Kozłowski Tomasz      97 pkt
  2. Robak Dawid               95 pkt
  3. Adamczyk Sebastian  90 pkt

Osiągnięcia indywidualne- ilość max-ów

  1. Robak Dawid- 25
  2. Macha Łukasz- 22
  3. Golly Mariusz- 21

Osiągnięcia indywidualne- szybka lotka:

  1. Robak Dawid i Słomski Marcin- 12 lotka
  2. Adamczyk Sebastian, Bieda Adam, Kozłowski Tomasz, Krzyszczyk Janusz oraz Podbioł Mariusz- 13 lotka
  3. Biela Krzysztof, Gleń Wojciech, Golly Mariusz, Kozłowski Artur oraz Macha Łukasz- 14 lotka

Osiągnięcia indywidualne- wysokie kończenie:

  1. Dawid Robak oraz Łukasz Macha- 170
  2. Adamczyk Sebastian- 160
  3. Golly Mariusz- 157

W trakcie 756 spotkań padło 226 maxów – średnio w prawie jednym na 3 spotkania padał max.

Zapraszamy na oficjalne rozdanie nagród, które odbędzie się przed rozpoczęciem Indywidualnych Mistrzostw Śląska w dniu 30.06 w Silver Club Mikołów. Nagrodzonych zostanie pierwsze dziesięć miejsc z tabeli końcowej sezonu oraz zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji osiągnięć indywidualnych.

Poniżej zestawienie spotkań zaległych da obydwu lig- edytowany 01.06, godz 9:00

 

 

 

 

Przypominamy:

  • wszystkie meczy zaległe wynikające z terminarza dla sesji 1-9 MUSZĄ zostać rozegrane do końca maja 2018
  • wyniki z spotkań zaległych muszą zostać przesłane bezpośrednio do Tomasza Kozłowskiego najpóźniej 31.05 do godz 23:59– decyduje data i godzina dostarczenia wyniku
  • wyniki dostarczone po w/w terminie nie będą brane do aktualizacji tabeli ale będą weryfikowane jako walkowery
  • wyniki zaległości proszę o podawanie w wiadomości pisemnej: sms, messenger lub mail z podaniem: zawodnik 1- zawodnik 2, wynik, marker, ewentualne wpisy

I LIGA

Num Player Opponent Result Round Fixture
11 MAZUR Andrzej KOZLOWSKI Artur 4-0 1 1
 -1 pkt z tytułu walkoweru

II LIGA


Num Player Opponent Result Round Fixture
293 SMELA Piotr JAMROZIAK Maciej 0-0 1 21
307 SMELA Piotr GRUPIŃSKI Marcin 0-0 1 22
567 SMELA Piotr DZIUBANY Michaˆl 0-0 2 41
671 JAMROZIAK Maciej SMELA Piotr 0-0 2 48

Tabele, harmonogram, osiągnięcia indywidualne zostały zaktualizowane po sobotnich rozgrywkach.

 

 

 

Krótkie podsumowanie po 9 sesji I liga:

  • aktualny lider: Robak Dawid
  • najwięcej wygranych: Adamczyk Sebastian i Robak Dawid- po 40
  • klasyfikacja MVP: Robak Dawid- 66 wpisy, Adamczyk Sebastian- 46 wpisy
  • ilość maxów: Robak Dawid- 23, Golly Mariusz- 20
  • szybka lotka: Robak Dawid oraz Słomski Marcin: 12
  • kończenie: Robak Dawid oraz Macha Łukasz: 170
  • ilość spotkań zaległych w lidze po 9 sesji: 23
  • ilość spotkań zaległych wg zawodników: Macha Łukasz- 6, Mazur Andrzej- 6, Bieda Adam- 5, Juraszczyk Rafał 4
  • decyzją organizatorów zawodnik Sebastian Adamczyk w związku z przerwaniem pojedynku zostaje ukarany walkowerem (minus 1 pkt) a wynik spotkania zostaje zweryfikowany jako 0-4 na korzyść Janusza Krzyszczyka

Krótkie podsumowanie po 9 sesji II liga:

  • aktualny lider: Urban Patryk
  • najwięcej wygranych: Urban Patryk- 47, Obracaj Bartosz- 42, Kawalec Daniel- 40
  • klasyfikacja MVP: Gorzny Arkadiusz- 16 wpisów, Jasiński Radosław- 15 wpisów, Kawalec Daniel- 10 wpisów
  • ilość maxów: Gorzny Arkadiusz: 6
  • szybka lotka: Rumanowska Joanna: 14
  • kończenie: Skorupa Wiesław i Kawalec Daniel: 160
  • ilość spotkań zaległych w lidze po 9 sesji: 20
  • ilość spotkań zaległych wg zawodników: Jamroziak Maciej- 9, Dąbrowski Radosław i Smela Piotr- po 4
  • tabela II ligi uwzględnia wyniki 4-0 z zawodnikami, którzy się wycofali już do końca sezonu- czyli również z sesji X
  • decyzją organizatorów- w związku z nie rozegraniem pojedynków w potwierdzanych terminach zawodnik Piotr Smela zostaje ukarany walkowerami w trzech spotkaniach (wynik 0-4 oraz minus 1 punkt za każde spotkanie)

Przypominamy:

  • wszystkie meczy zaległe wynikające z terminarza dla sesji 1-9 MUSZĄ zostać rozegrane do końca maja 2018
  • wyniki z spotkań zaległych muszą zostać przesłane najpóźniej 31.05 do godz 23:59– decyduje data i godzina dostarczenia wyniku
  • wyniki zaległości proszę o podawanie w wiadomości pisemnej: sms, messenger lub mail z podaniem: zawodnik 1- zawodnik 2, wynik, marker, ewentualne wpisy
  • przypominamy o kulturalnym zachowaniu się w trakcie sesji- mecze rozgrywamy w miejscu publicznym i sami pracujemy na naszą opinię
  • na sesji został znaleziony zegarek- jeśli ktoś zauważył brak proszę o kontakt

Wszelkie pytania co do tabel, wyników, terminów czy tematów organizacyjnych prosimy zgłaszać bezpośrednio na adres mailowy administratora strony: tom.kozlowski@op.pl

« Older Entries