Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
header image
 

W niedzielę 21.10 rozegraliśmy Turniej o Puchar Dyr. MOSiR Mikołów oraz Pucharu Polski POD.

Na starcie zjawiło się rekordowe 82 osoby- 69 darterów i 13 darterek reprezentujących nie tylko Śląski Steel. Gościliśmy przedstawicieli Krakowa, Częstochowy, Opola, Kielc, Kędzierzyna Koźla czy Bielska Białej.  Graliśmy tradycyjnie grupy a następnie single KO.

Dziękujemy za obecność, postawę fair play, zaangażowanie i emocje przy tarczy. Gratulujemy zwycięzcom Ewie Krystof Białas oraz Piotrowi Turkowi.

Drabinka Single KO Pań:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drabinka single KO Panów:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


II sesja za nami, dzięki za obecność i dyscyplinę gier.

Mecze zaległe po II sesji:

  • I liga- 42 mecze
  • II liga A- 19 meczy
  • II liga B- 17 meczy

Rozegrano 134 mecze z czego:

  • 20 remisów
  • 41 wygranych 4:0
  • 73 pojedynków z wynikami gdzie obydwie strony wygrywały przynajmniej lega

 

Liderzy po II sesji:

I liga- Robak Dawid

II liga A- Morkis Damian

II liga B- Przybylok Marcin

Dla klasyfikacji osiągnięć indywidualnych mamy:

  • wysokie kończenie: 152- Golly Mariusz
  • ilość max’ów: Robak Dawid: 7
  • szybkie lotki: Robak Dawid: 10

Po raz pierwszy gościliśmy sklepik z akcesoriami darterskimi ONLYDARTS.PL- spore zainteresowanie świadczy iż wspólna inicjatywa ŚLĄSKI STEEL i ONLYDARTS to strzał w dziesiątkę!

Do zobaczenia przy tarczy.

TK

 

 

Dobry wieczór;

I sesja za nami…. zaczęliśmy nowy sezon w dużo liczniejszym gronie oraz z zmianami organizacyjnymi na sali gier- nowe standy, więcej tarcz- w tym dodatkowe tarcze treningowe, nowe usytuowanie stolika sędziowskiego, karty meczowe…

Dziękujemy za pozytywny odbiór wprowadzonych zmian!

Kilka słów podsumowania:

  • rozegrano 155 pojedynków z czego 28 zakończyło się remisami
  • wpadło 26 maxów, 20 szybkich lotek i 10 wysokich kończeń
  • liderami po pierwszej kolejce zostali:

1 liga: Adamczyk Sebastian

2 liga A: Morkis Damian

2 liga B: Sewulok Sławomir

  • przełożone spotkania ze względu na zgłoszone nieobecności:  1 liga: 24 mecze, 2 liga A: 5 meczy, 2 liga B: 13 meczy
  • upomnienia (zgodnie z par 4 regulaminu):

Skorupa Wiesław- niesportowe zachowanie

Ryguła Grzegorz- niesportowe zachowanie

Dziubany Michał- opuszczenie sesji w trakcie jej trwania

Przypominamy o zasadach fair play oraz o dyscyplinie organizacyjnej- w tak licznym gronie przestrzeganie przez wszystkich ustalonych zasad jest konieczne do sprawnego przeprowadzenia zawodów.

Sląski Steel

Miło nam poinformować, iż od dzisiaj partnerem Śląskiego Steela został specjalistyczny sklep z akcesoriami do darta.  Zapraszamy do odwiedzenia strony:

Onlydarts.pl

Sklep będzie gościł na II sesji Super Ligi (20.10)  oraz na Turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR Mikołów (turniej rankingowy rangi Puchar Polski POD (21.10).

Zapraszamy do odwiedzania strony www, zapoznania się z szeroką ofertą sklepu oraz do składania zamówień czy to z dostawą wysyłkową czy z odbiorem w Silver Clubie na turniejach organizowanych przez Śląski Steel.

O obecności sklepiku na poszczególnych sesjach będziemy informowali notką pod wydarzeniem w kalendarzu w prawym panelu naszej strony.

 

W piątek oraz sobotę przy okazji GP POD W Chorzowie rozegrane zostały trzy baraże wieńczące zeszłoroczne rozgrywki w naszym regionie. Wynikiem tych spotkań poznaliśmy składy I i II ligi grupy A i B na sezon 2018/2019.

 

 

Więc:

Kawalec Daniel – Matysik Eugeniusz (para B1) : 0 – 4 

Urbaniec Sebastian – Żurek Marek (para B2) : 0 – 4

Dziubany Michał – Juraszczyk Rafał (para B3) : 4 – 2

Wygranych witamy w gronie pierwszoligowców, przegranym meczy barażowych- powodzenia w bieżących rozgrywkach drugoligowych.

Dzień dobry wszystkim – zakończyliśmy zapisy na sezon 2018/2019.

Zgłosiło się 73 zawodników i zawodniczek!!

 

Podział na poszczególne ligi:

  • I liga- pozostaje 28 zawodników, gramy systemem mecz i rewanż
  • awansowali: Jasiński, Obracaj i Urban
  • II liga zostaje podzielona na dwie grupy A  (23 zawodników) i B (22 zawodników), gramy systemem mecz i rewanż
  • do poszczególnych grup II ligi zrobiliśmy losowanie – składy poszczególnych grup można zobaczyć w menu bocznym: Tabela- grupa A i Tabela- grupa B
  •  nie było rozstawień przy losowaniu na grupy- zdecydował o podziale los
  • pary barażowe:

Kawalec Daniel – Matysik Eugeniusz (para B1- wygrany I liga, przegrany II liga grupa B)

Urbaniec Sebastian – Żurek Marek (para B2- wygrany I liga, przegrany II liga grupa A)

Dziubany Michał – Juraszczyk Rafał (para B3- wygrany I liga, przegrany II liga grupa A)

  • format baraży – best of 7, rozegrane zostaną sobota lub niedziela 15/16.09 (GP POD Chorzów)
  • sędziami meczy barażowych będą organizatorzy SL, konkretny dzień rozegrania zostanie ustalony telefonicznie/ indywidualnie z zawodnikami – poprzez Mariusza Golly.
  • finalny harmonogram gier dla każdej z lig/ grup poznamy po rozegraniu pojedynków barażowych
  • rozgrywki podzielone zostają na 10 sesji – szczegóły dat ich rozegrania w prawym panelu
  • w pierwszej sesji każda z grup II ligi rozegra 5 kolejek a I liga – 6 kolejek
  • gamy na 13 tarczach, dostępne dla zawodników będą również dwie dodatkowe tarcze z przeznaczeniem na rozgrywanie spotkań lub jako tarcze treningowe (do decyzji organizatora)

Nagrody:

  • I liga – miejsca 1 – 13
  • II liga – miejsca 1 – 5 w każdej grupie
  • indywidualna klasyfikacja kobiet – pierwsze 4 miejsca

Awanse/ spadki:

  • I liga- miejsca 25 – 28 – spadek do II ligi, miejsca 21 – 24 – baraż
  • II liga – miejsca 1 – 2 z każdej grupy- awans do I ligi, miejsca 3 – 4 z każdej grupy – baraż

Do zobaczenia przy tarczy!

   Informacyjnie- z powodu dużego zainteresowania rozgrywkami zapisy do bieżącego sezonu zostają przedłużone i będą zamknięte we wtorek 11.09 o godz 18:00. Termin podania szczegółów podziału na I i II ligę (wg tabel z zeszłego sezonu oraz zgłoszonych ilości uczestników do bieżących rozgrywek) oraz ustalenie ewentualnych par barażowych zostaje bez zmian czyli:  12.09.2018.

Informacja pojawi się bezpośrednio na stronie www.slaskisteel.pl

Informacja dotycząca nowego sezonu rozgrywek indywidualnych SuperLIGA 2018/2019 organizowanych przez Śląski Steel:

 

  • nowy regulamin dla rozgrywek mi.in. SuperLIGI zostanie opublikowany w zakładce „Regulamin” max do 17.08.2018
  • rozpoczynamy zapisy do SuperLIGI sezon 2018/2019- można zgłaszać chęć uczestnictwa potwierdzony wpłatą wpisowego
  • miejscem rozgrywania SuperLIGI sezonu 2018/2019 pozostaje mikołowski Silver Club
  • wpisowe na najbliższy sezon zostaje ustalone na 170 pln/ osoba (z wyłączeniem juniorów)
  • wpisowe identycznie jak w roku poprzednim można wpłacać jedynie przelewem bankowym podając w tytule imię i nazwisko uczestnika/ uczestników
  • dane do wpłat: Tomasz Kozłowski, 96105013601000002248366490
  • lista z aktualnie zapisanymi będzie uaktualniana raz w tygodniu w zakładce „Uczestnicy”
  • zapisy prowadzimy do dnia 06.09.2018 – liczy się data księgowania wpisowego
  • podział na ligi, pary barażowe powinny być znane do 12.09.2018– na podstawie tabel z zeszłego sezonu oraz zgłoszonych ilości uczestników do bieżących rozgrywek
  • baraże rozegrane zostaną 14-16.09.2018 (przy okazji weekendu z GP POD 1&2 w Chorzowie), markerami w meczach barażowych będą organizatorzy rozgrywek naszej SuperLIGI
  • finalny terminarz będzie podany na stronie do około 19.09.2018
  • I sesja zostanie rozegrana w ostatnią sobotę września: 29.09.2018
  • terminy kolejnych sesji będziemy podawali sukcesywnie z jak największym wyprzedzeniem

Z darterskim pozdrowieniem Śląski Steel!

 

 

 

 

 

 

Prezentujemy pełne wyniki sobotnich Indywidualnych Otwartych Mistrzostw Śląska w randze Pucharu Polski Polskiej Organizacji Darta.

Dziękujemy za liczne uczestnictwo darterów z całego Górnego Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego oraz przedstawicieli Dolnego Śląska, Podbeskidzia, Małopolski czy Kielc – w sumie gościliśmy 67 zawodników oraz 11 zawodniczek.

Gratulujemy nagrodzonym a w szczególności zwycięzcom zawodów, czyli Mistrzyni i Mistrzowi Śląska: Sylwia Grabara oraz Krzysztof Kciuk

1 Grabara Sylwia
2 Golly Daria
3-4 Kopczyńska Iwona
3-4 Basiak Aleksandra
5-6 Musiał Magdalena
5-6 Kicun Monika
7-8 Rumanowska Joanna
7-8 Kowalska Agnieszka
9-10 Gołub Monika
9-10 Jakubowska Joanna
11-12 Pawłowska Edyta

 

1 Kciuk Krzysztof
2 Steyer Sebastian
3-4 Robak Dawid
3-4 Całus Tomasz
5-8 Adamczyk Sebastian
5-8 Lewandowski Witold
5-8 Gleń Wojciech
5-8 Ajvazi Arian
9-16 Butrym Lucjan
9-16 Prasoł Damian
9-16 Szymak Wiesław
9-16 Bystrzycki Dominik
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hering Mateusz
9-16 Mazur Andrzej
9-16 Turek Piotr
17-32 Wysocki Dariusz
17-32 Slomski Marcin
17-32 Ośko Rafał
17-32 Wiśniowski Piotr
17-32 Zakrzewski Daniel
17-32 Matysek Ryszard
17-32 Maliczak Jan
17-32 Urban Patryk
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Nych Tomasz
17-32 Bieda Adam
17-32 Fałat Krzysztof
17-32 Urbaniec Sebastian
17-32 Adynkiewicz Grzegorz
17-32 Basiak Wojciech
17-32 Golly Mariusz
33-48 Kowalski Mirosław
33-48 Sewulok Sławomir
33-48 Krzyszczyk Janusz
33-48 Figura Mateusz
33-48 Obracaj Bartosz
33-48 Dybka Maciej
33-48 Brzozowicz Adam
33-48 Domka Jacek
33-48 Grabara Piotr
33-48 Hazuka Artur
33-48 Kania Grzegorz
33-48 Zembski Tomasz
33-48 Grupiński Marcin
33-48 Kwiatek Krzysztof
33-48 Matusiak Maciej
33-48 Szczygioł Jakub
49-64 Żurek Marek
49-64 Matysik Eugeniusz
49-64 Urbanowicz Mirosław
49-64 Hazuka Bogdan
49-64 Dziubany Michał
49-64 Leński Arkadiusz
49-64 Sikora Rafał
49-64 Przybylok Marcin
49-64 Pawłowski Lucjan
49-64 Krzyżowski Darek
49-64 Jaszczyk Piotr
49-64 Kubica Zbigniew
49-64 Komenda Piotr
49-64 Lapok Grzegorz
49-64 Witos Piotr
49-64 Skorupa Wiesław
65-80 Ryguła Grzegorz
65-80 Kowalski Bartosz
65-80 Tempka Adam

 

Dobry wieczór;

Zgodnie z wcześniejszą informacją rozdanie nagród za bieżący sezon rozgrywek Super Ligi odbędzie się w dniu 30.06.2018 o godz 10, przed rozpoczęciem Indywidualnych Otwartych Mistrzostw Śląska rozgrywanych w mikołowskim SILVER CLUB’ie, nagrodzeni finansowo zostają:

  • pierwsze dziesięć miejsc I ligi
  • pierwsze pięć miejsc II ligi
  • czwórka najlepszych zawodniczek

W sumie na starcie stanęło 56 uczestników, z czego mieliśmy w rozgrywkach jednego juniora, który zgodnie z zasadami zwolniony jest z opłat startowych. Cała pula zebrana z wpisowego, bez uszczuplania o jakiekolwiek koszty logistyczno/ organizacyjne  (55 osób x 150 PLN) zostaje w 100% przeznaczona na nagrody finansowe, wg poniższego zestawienia.

I LIGA
miejsce nagroda
1        1 050 zł
2           850 zł
3           750 zł
4           550 zł
5           450 zł
6           400 zł
7           350 zł
8           300 zł
9           250 zł
10           200 zł

 

II LIGA
miejsce nagroda
1        650 zł
2        500 zł
3        400 zł
4        250 zł
5        150 zł

 

KOBIETY
miejsce nagroda
1        500 zł
2        300 zł
3        200 zł
4        150 zł

 

« Older Entries