Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
header image
 

Dobry wieczór!!!

Tabele, terminarz i osiągnięcia indywidualne zostały zaktualizowane po ostatnich dwóch sesjach dodatkowych zorganizowanych dla umożliwienia rozegranie zaległych spotkań.

Wielkie podziękowania dla wszystkich zawodników, którzy znaleźli czas, dojechali do Siemianowic Śl. czy do Mikołowa i rozegrali zaległości- tak by bezpośredni pojedynek przy tarczy zdecydował o miejscu w tabeli.

Ostatnia sesja zaplanowana na sobotę 08 czerwca, godz 13:00, Silver Club Mikołów- wyłoni zwycięzców bieżącego sezonu, wskaże awanse i spadki pomiędzy I a II ligą oraz wyłoni pary barażowe. Tabele będą aktualizowane na bieżąco w trakcie sesji- będąc do wglądu dla każdego przy stoliku sędziowskim.

Dla spotkań barażowych organizator wyznacza następujące terminy na ich rozegranie:

  • bezpośrednio po sesji nr 10- w dniu 08.06
  • weekend z Mistrzostwami Śląska- w dniach 15/16.06
  • w razie niemożności rozegrania tych spotkań ustalony zostanie termin dodatkowy a miejscem będzie siemianowicki Bar BERCIK

Pary barażowe prezentują się jak niżej, baraż rozgrywany będzie w formacie BO7, rozpoczyna rzut do bulla, jako pierwszy zawodnik I ligi.

  • I liga miejsce 21 zagra z miejscem 4 II ligi grupa A/B (mniejsza ilość punktów)
  • I liga miejsce 22 zagra z miejscem 4 II ligi grupa A/B (większa ilość punktów)
  • I liga miejsce 23 zagra z miejscem 3 II ligi grupa A/B (mniejsza ilość punktów)
  • I liga miejsce 24 zagra z miejscem 3 II ligi grupa A/B (większa ilość punktów)

Do zobaczenia przy tarczy!

Informacyjnie- ustalone zostały dwie dodatkowe sesje dające możliwość rozegrania spotkań przełożonych dla sesji 6-9:

a) najbliższy piątek, 24 maj, od godz 17, bar BERCIK, Siemianowice Śl.- proszę o informację z potwierdzeniem obecności do Mariusza Golly

b) ostatni piątek, 31 maj, od godz 17, SILVER CLUB, Mikołów- proszę o informację z potwierdzeniem obecności do Moniki Kicun

Dla przypomnienia lista spotkań zaległych:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
473PRASOL DamianKRZYSZCZYK Janusz0-02347 sesja
525MOSCZYNSKI SebastianKRZYSZCZYK Janusz0-02387 sesja
561ŻUREK MarekDYBKA Maciej0-02418 sesja
577ŻUREK MarekBIELA Krzysztof0-02428 sesja
591ŻUREK MarekRYGULA Grzegorz0-02438 sesja
606ŻUREK MarekMATYSIK Eugeniusz0-02448 sesja
627JASINSKI RadosˆlawKOZLOWSKI Tomasz0-02459 sesja
642JASINSKI RadosˆlawMOSCZYNSKI Sebastian0-02469 sesja
650SLOMSKI MarcinMAZUR Andrzej0-02479 sesja
657JASINSKI RadosˆlawOSKO Rafaˆl0-02479 sesja
665SLOMSKI MarcinBASIAK Wojciech0-02489 sesja
671URBAN PatrykJASINSKI Radosˆlaw0-02489 sesja
680SLOMSKI MarcinMICHERDA Szymon4-12499 sesja

II liga, grupa A:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
255JURASZCZYK RafaˆlSZYMIK Angelika0-02246 SESJA
270HERING MateuszNOWAK Rafał0-02256 SESJA
287SZYMIK AngelikaPAJDAK Grzegorz0-02276 SESJA
306HERING MateuszLAPOK Marcin4-02286 SESJA
374URBANIEC SebastianJURASZCZYK Rafaˆl0-02348 SESJA
376MUSIAL MagdalenaLAPOK Marcin4-12358 SESJA
379NOWAK RafałKUBICA Zbigniew0-02358 SESJA
414NOWAK RafałJURASZCZYK Rafaˆl0-02388 SESJA
429PAJDAK GrzegorzSMELA Piotr0-02399 SESJA
438NOWAK RafałSZYMIK Angelika0-02409 SESJA
450NOWAK RafałPAJDAK Grzegorz0-02419 SESJA
460MUSIAL MagdalenaPAJDAK Grzegorz0-02429 SESJA
462NOWAK RafałJASINSKI Krzysztof0-02429 SESJA

II liga, grupa B:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
284GOLLY DariaHAZUKA Bogdan0-02266 SESJA
332PRZYBYLOK MarcinKOMENDA Piotr0-02318 SESJA
356PRZYBYLOK MarcinGOŁUB Monika0-02338 SESJA
388KOMENDA PiotrDUDEK Rafał3-32369 SESJA
400KOMENDA PiotrDOMKA Jacek0-02379 SESJA
401KORED TomaszKAWALEC Daniel0-02379 SESJA
408GOŁUB MonikaDUDEK Rafał0-02389 SESJA
412KOMENDA PiotrZAKRZEWSKI Daniel3-32389 SESJA
418ZAWADZKI KrzysztofGOLLY Daria0-02389 SESJA


Poniżej prezentujemy nagrody pieniężne dla tegorocznej edycji SuperLIGI MOSIR Mikołów. Nagrody zostaną wręczone wraz z okolicznościowymi pucharami/ statuetkami bezpośrednio przed Mistrzostwami Śląska rozgrywanymi w Silver Clubie w dniu 15.06.2019

Z małym wyprzedzeniem gratulujemy najlepszym 🙂

Finalne rozliczenie finansów jak również szczegóły dla nowego sezonu darterskiego pod patronatem logo Śląski Stell opublikujemy niezwłocznie po zakończeniu ostatnich mistrzowskich turniejów bieżącego sezonu – po 16.06.2019

Kategoria KOBIETY:

I         450 zł
II         350 zł
III         250 zł
IV         150 zł

I liga:

I         1 200 zł
II         1 050 zł
III            900 zł
IV            800 zł
V            700 zł
VI            600 zł
VII            500 zł
VIII            400 zł
IX            300 zł
X            200 zł

II liga:

I 500 zł
II 400 zł
III 250 zł
IV 200 zł
V 150 zł
VI 100 zł

Tabele zaktualizowane, poniżej lista zaległych spotkań z II części sezonu

Informacyjnie:

a) awans bezpośredni do I ligi uzyskują dwa najwyższe miejsca po sezonie zasadniczym w każdej z grup II ligi

b) tym samym 4 najniższe miejsca w I lidze (25- 28) podlegają spadkowi do II ligi w przyszłorocznych rozgrywkach

c) miejsca 3 i 4 z z każdej z grup II ligi oraz miejsca 21-24 z I ligi rozegrają baraż o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej

Dla spotkań zaległych zostaną zorganizowane- dodatkowe sesje – najprawdopodobniej w Siemianowicach Śląskich w Berciku oraz w Silver Clubie w Mikołowie. Terminy zostaną podane niezwłocznie.

Spotkania zaległe:

I liga:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
473PRASOL DamianKRZYSZCZYK Janusz0-02347 sesja
525MOSCZYNSKI SebastianKRZYSZCZYK Janusz0-02387 sesja
561ŻUREK MarekDYBKA Maciej0-02418 sesja
577ŻUREK MarekBIELA Krzysztof0-02428 sesja
591ŻUREK MarekRYGULA Grzegorz0-02438 sesja
606ŻUREK MarekMATYSIK Eugeniusz0-02448 sesja
627JASINSKI RadosˆlawKOZLOWSKI Tomasz0-02459 sesja
642JASINSKI RadosˆlawMOSCZYNSKI Sebastian0-02469 sesja
650SLOMSKI MarcinMAZUR Andrzej0-02479 sesja
657JASINSKI RadosˆlawOSKO Rafaˆl0-02479 sesja
665SLOMSKI MarcinBASIAK Wojciech0-02489 sesja
671URBAN PatrykJASINSKI Radosˆlaw0-02489 sesja
680SLOMSKI MarcinMICHERDA Szymon0-02499 sesja

II liga, grupa A:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
255JURASZCZYK RafaˆlSZYMIK Angelika0-02246 SESJA
270HERING MateuszNOWAK Rafał0-02256 SESJA
287SZYMIK AngelikaPAJDAK Grzegorz0-02276 SESJA
306HERING MateuszLAPOK Marcin0-02286 SESJA
374URBANIEC SebastianJURASZCZYK Rafaˆl0-02348 SESJA
376MUSIAL MagdalenaLAPOK Marcin0-02358 SESJA
379NOWAK RafałKUBICA Zbigniew0-02358 SESJA
414NOWAK RafałJURASZCZYK Rafaˆl0-02388 SESJA
429PAJDAK GrzegorzSMELA Piotr0-02399 SESJA
438NOWAK RafałSZYMIK Angelika0-02409 SESJA
450NOWAK RafałPAJDAK Grzegorz0-02419 SESJA
460MUSIAL MagdalenaPAJDAK Grzegorz0-02429 SESJA
462NOWAK RafałJASINSKI Krzysztof0-02429 SESJA

II liga, grupa B:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
284GOLLY DariaHAZUKA Bogdan0-02266 SESJA
332PRZYBYLOK MarcinKOMENDA Piotr0-02318 SESJA
356PRZYBYLOK MarcinGOŁUB Monika0-02338 SESJA
388KOMENDA PiotrDUDEK Rafał0-02369 SESJA
400KOMENDA PiotrDOMKA Jacek0-02379 SESJA
401KORED TomaszKAWALEC Daniel0-02379 SESJA
408GOŁUB MonikaDUDEK Rafał0-02389 SESJA
412KOMENDA PiotrZAKRZEWSKI Daniel0-02389 SESJA
418ZAWADZKI KrzysztofGOLLY Daria0-02389 SESJA

Tabele zaktualizowane, poniżej lista zaległych spotkań z II części sezonu.

Z ligi wykluczony z powodu walkowerów został L. Kurzak- jego wyniki zostały zweryfikowane jako 0:4.

Informacyjnie:

a) awans bezpośredni do I ligi uzyskują dwa najwyższe miejsca po sezonie zasadniczym w każdej z grup II ligi

b) tym samym 4 najniższe miejsca w I lidze (23- 26) podlegają spadkowi do II ligi w przyszłorocznych rozgrywkach

c) miejsca 3 i 4 z z każdej z grup II ligi oraz miejsca 19-22 z I ligi rozegrają baraż o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej

Dla spotkań zaległych, w razie potrzeby- Śląski Steel zorganizuje dodatkową sesję – najprawdopodobniej w Siemianowicach Śląskich w Berciku. Prosimy jednak by starać się zaległości rozegrać bezzwłocznie przed lub po najbliższej sesji w Silver Clubie.

I liga:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
473PRASOL DamianKRZYSZCZYK Janusz0-02347 sesja
485MAZUR AndrzejBIELA Krzysztof0-02357 sesja
499BIEDA AdamKRZYSZCZYK Janusz4-22367 sesja
525MOSCZYNSKI SebastianKRZYSZCZYK Janusz0-02387 sesja
530MAZUR AndrzejPRASOL Damian0-02387 sesja
538OSKO RafaˆlKRZYSZCZYK Janusz0-02397 sesja
543BASIAK WojciechPRASOL Damian0-02397 sesja
560GLEN WojciechŻUREK Marek0-02408 sesja
561ŻUREK MarekDYBKA Maciej0-02418 sesja
576ŻUREK MarekBIELA Krzysztof0-02428 sesja
591ŻUREK MarekRYGULA Grzegorz0-02438 sesja
604DYBKA MaciejRYGULA Grzegorz0-02448 sesja
606ŻUREK MarekMATYSIK Eugeniusz0-02448 sesja
616GLEN WojciechBIELA Krzysztof0-02448 sesja

II liga – grupa A:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
254URBANIEC SebastianSZYMIK Artur0-02246 SESJA
255JURASZCZYK RafaˆlSZYMIK Angelika0-02246 SESJA
265VOLKMANN RudolfSZYMIK Angelika0-02256 SESJA
270HERING MateuszNOWAK Rafał0-02256 SESJA
282HERING MateuszMUSIAL Magdalena0-02266 SESJA
287SZYMIK AngelikaPAJDAK Grzegorz0-02276 SESJA
306HERING MateuszLAPOK Marcin0-02286 SESJA
355NOWAK RafałMATYSEK Ryszard0-02337 SESJA
365MUSIAL MagdalenaMATYSEK Ryszard0-02348 SESJA
366NOWAK RafałLAPOK Marcin0-02348 SESJA
374URBANIEC SebastianJURASZCZYK Rafaˆl0-02348 SESJA
376MUSIAL MagdalenaLAPOK Marcin0-02358 SESJA
378NOWAK RafałKUBICA Zbigniew0-02358 SESJA
388MUSIAL MagdalenaKUBICA Zbigniew0-02368 SESJA
390NOWAK RafałKICUN Monika0-02368 SESJA
400MUSIAL MagdalenaKICUN Monika0-02378 SESJA
414NOWAK RafałJURASZCZYK Rafaˆl0-02388 SESJA

II liga – grupa B:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
236GOLLY DariaSEWULOK Sˆlawomir0-02226 SESJA
284GOLLY DariaHAZUKA Bogdan0-02266 SESJA
332PRZYBYLOK MarcinKOMENDA Piotr0-02318 SESJA
337ŚWIERKOT MarcinGOLLY Daria0-02318 SESJA
345PRZYBYLOK MarcinHAZUKA Bogdan0-02328 SESJA
347SKORUPA WiesławGOLLY Daria0-02328 SESJA
356PRZYBYLOK MarcinGOŁUB Monika0-02338 SESJA
357RUMANOWSKA JoannaGOLLY Daria0-02338 SESJA
368PRZYBYLOK MarcinDUDEK Rafał0-02348 SESJA



W ostatnią niedzielę rozegraliśmy w mikołowskim SILVER CLUBIE Mistrzostwa Mikołowa- bardzo dziękujemy za liczne przybycie darterów i darterek z niemalże całej południowej Polski- gościliśmy zawodników reprezentujących Jasło, Krosno, Kraków, Bielsko-Biała, Częstochowę, niemalże całą aglomerację śląsko- zagłębiowską oraz Opole, Wrocław czy Głogów.

W sumie w turniejach głównych udział wzięło 105 osób- 88 zawodników i 17 zawodniczek.

Jest to nasz jako ŚLĄSKI STEEL rekord frekwencyjny- WIELKIE DZIĘKI za przybycie!!!

Szczególne GRATULACJE dla zwycięzców:

Gosia Pacierpnik oraz Dima Kovalov!!!!

Niedzielne turnieje były jednocześnie turniejami rankingowymi Pucharu Polski POD- szczegóły można śledzić na: http://www.pdodarts.pl/rankingi

Dodatkowo rozegrany został turniej dla najmłodszych- pasję do darta przekazujemy nowemu pokoleniu.

Wyniki – zaczniemy od najmłodszych:

1. Milena Krzyżowska – Tychy
2. Szymon Mnich – Zabrze
3. Wiktoria Marek – Tychy
4. Ola Dąbrowska – Gliwice
5-6 Dominika Wajda – Mikołów
5-6 Alex Krzożowski – Tychy
7-8 Martyna Sikora – Ustroń
7-8 Maks Okniński – Zabrze

Turniej PAŃ:

1 Pacierpnik Małgorzata – Wrocław
2 Lech Musialska Nina – Wrocław
3-4 Malczewska Marta – Kędzierzyn-Koźle
3-4 Załawka Karolina – Opole
5-8 Czechowska Wioletta – Częstochowa
5-8 Wierzchowska Agnieszka – Częstochowa
5-8 Kicun Monika – Katowice
5-8 Jakubowska Joanna – Częstochowa
9-12 Grabara Sylwia – Częstochowa
9-12 Konwent Lidia – Kraków
9-12 Krystof Białas Ewa – Mikołów
9-12 Mastalerz Sylwia – Bytom
13-16 Tyrcha Katarzyna – Opole
13-16 Gołub Monika – Gliwice
13-16 Łagosz Patrycja – Tychy
13-16 Bieda Anna – Katowice
17-20 Basiak Aleksandra – Tychy

Turniej PANÓW:

1 Kovalov Dima – Wrocław
2 Adamczyk Sebastian – Katowice
3-4 Kozłowski Tomasz – Dąbrowa Górnicza
3-4 Sawicki Mateusz – Częstochowa
5-8 Bieda Adam – Katowice
5-8 Kozłowski Artur – Katowice
5-8 Basiak Wojciech – Siemianowice 
5-8 Słomski Marcin – Gliwice
9-16 Trawiński Jacek – Częstochowa
9-16 Stryjski Wojciech – Wrocław
9-16 Robak Dawid – Dąbrowa Górnicza
9-16 Grabara Piotr – Częstochowa
9-16 Kamiński Łukasz – Kraków
9-16 Kasprzyszak Grzegorz – Głogów 
9-16 Bekus Adam – Częstochowa
9-16 Adynkiewicz Grzegorz – Opole
17-32 Madejski Sebastian – Częstochowa
17-32 Kwiatek Krzysztof – Zdzieszowice
17-32 Sikora Rafał – Piekary Śląskie
17-32 Biela Krzysztof – Katowice
17-32 Piętka Tomasz – Częstochowa
17-32 Frukacz Mariusz – Częstochowa
17-32 Przybylok Marcin – Bytom
17-32 Zakrzewski Daniel – Dąbrowa Górnicza
17-32 Engel Krzysztof – Opole
17-32 Wierzchowski Dariusz – Częstochowa
17-32 Turek Piotr – Kąpiele Wielkie
17-32 Całus Tomasz – Częstochowa
17-32 Urban Patryk – Jastrzębie Zdrój
17-32 Podbioł Mariusz – Wodzisław Śląski
17-32 Schab Adrian – Sosnowiec
17-32 Nych Tomasz – Mikołów
33-48 Molski Paweł – Gliwice
33-48 Matysek Ryszard – Czeladź
33-48 Kowalski Mirosław – Bytom
33-48 Szmidt Mateusz – Wilkowice
33-48 Gugulski Łukasz – Kraków
33-48 Rubis Bartek – Częstochowa
33-48 Dudek Rafał – Bytom
33-48 Gaczorek Mirosław – Kraków
33-48 Kania Grzegorz – Łaziska Górne
33-48 Fąfara Marcin – Opole
33-48 Ostrowski Piotr – Wrocław
33-48 Krzyszczyk Janusz – Katowice
33-48 Urbanowicz Mirosław – Piekary Śląskie
33-48 Mnich Piotr – Zabrze
33-48 Duda Sławomir – Kraków
33-48 Morkis Damian – Dąbrowa Górnicza
49-64 Nowak Rafał – Gliwice
49-64 Lenart Marek – Krosno
49-64 Smela Piotr – Tychy
49-64 Mazur Andrzej – Mikołów
49-64 Leński Arkadiusz – Bielsko-Biała
49-64 Sikora Arkadiusz – Ustroń
49-64 Holeczek Adrian – Ruda Śląska
49-64 Komenda Piotr – Chorzów
49-64 Domański Dawid – Kraków
49-64 Małek Mariusz – Kraków
49-64 Domka Jacek – Gliwice
49-64 Bednarek Mateusz – Gliwice
49-64 Oleksiak Grzegorz – Ruda Śląska
49-64 Juraszczyk Rafał – Żory
49-64 Mitręga Jakub – Sosnowiec
49-64 Sewulok Sławomir – Dąbrowa Górnicza
65-80 Świerkot Marcin – Mikołów
65-80 Żurek Marek – Tychy
65-80 Jaszczyk Piotr – Mikołów
65-80 Lapok Grzegorz – Piekary Śląśkie
65-80 Taborski Łukasz – Kraków
65-80 Szeląg Dariusz – Jasło
65-80 Ryguła Grzegorz – Mikołów
65-80 Hawrot Marek – Krosno
65-80 Urbaniec Sebastian – Mazańcowice
65-80 Otocki Tomasz – Mikołów
65-80 Wierzbik Tomasz – Jaworzno
65-80 Hawrot Maciej – Krosno
65-80 Gostomczyk Adrian – Ruda Śląska
65-80 Bizoń Aleksander – Bielsko-Biała
65-80 Dybka Maciej – Bytom
65-80 Krzyżowski Dariusz – Tychy
81-88 Wroński Marcin – Częstochowa
81-88 Kyć Tomasz – Kąpiele WIelkie
81-88 Hryciuk Adam – Kędzierzyn Koźle
81-88 Dąbrowski Radosław – Gliwice
81-88 Rokowski Dariusz – Bielsko-Biała
81-88 Sikora Konrad – Ustroń
81-88 Kubica Zbigniew – Mikołów
81-88 Glondys Maciej – Kraków



Dobry wieczór!!

Tabele dla wszystkich lig zostały zaktualizowane, jeśli zauważycie błąd proszę o kontakt mailowy: tom.kozlowski@op.pl

Ze względów sportowych oraz by uniknąć walkowerów organizator wyznacza dwie dodatkowe sesje dla rozgrywania zaległości- szczególnie z pierwszej połowy sezonu.

Termin I- 16.03, Siemianowice Śląskie- BAR BERCIK, od godz 10- po wcześniejszym zgłoszeniu chęci rozegrania spotkań zaległych- sędziami na tej sesji M.Golly/ T.Kozłowski

Termin II- 30.03, Mikołów- SILVER CLUB, godz. od godz 17-
po wcześniejszym zgłoszeniu chęci rozegrania spotkań zaległych- sędziami na tej sesji P.Jaszczyk/ M.Kicun

Spotkania zaległe I liga- I połowa sezonu (TABELA ZAKTUALIZOWANA O WYNIKI SESJI W BERCIKU):

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
140GLEN WojciechDZIUBANY Michaˆl4-01102 sesja
171MACHA LukaszDZIUBANY Michaˆl4-01133 sesja
225KRZYSZCZYK JanuszMACHA Lukasz0-01173 sesja
322PRASOL DamianGLEN Wojciech0-41235 sesja
323KOZLOWSKI ArturPRASOL Damian1-41245 sesja
343ADAMCZYK SebastianKRZYSZCZYK Janusz0-01255 sesja
353KOZLOWSKI TomaszPRASOL Damian4-01265 sesja

Spotkania zaległe II liga- I połowa sezonu:

NumPlayerOpponentResultRoundFixtureSESJA
148DUDA ŁukaszKURZAK Leszek0-01144 SESJA
173URBANOWICZ MirosławKURZAK Leszek0-01164 SESJA
74LAPOK GrzegorzJURASZCZYK Rafaˆl0-0172 SESJA

Dobry wieczór!!

Tabele dla wszystkich lig zostały zaktualizowane, jeśli zauważycie błąd proszę o kontakt mailowy: tom.kozlowski@op.pl

Z najciekawszych zdarzeń na dzisiejszej sesji:

  • zabawę w konkursie na najwyższe kończenie popsuł Wojtek Basiak- zapinając 170
  • najszybsza lotka- tu poprzeczka podniesiona przez Dawid Robak- zakończył 12 lotką

Przypominamy iż lokal jest czynny na minimum godzinę przed każdą sesją, dostępne są wszystkie tarcze na rozgrywanie zaległości. Po zakończeniu sesji w lokalu odbywają się inne imprezy i w tym momencie dopuszczone do gry są stałe tarcze nr 1 i 2 dostępne również na co dzień.

Wg zaktualizowanego regulaminu wszelkie  zaległości dla I części sezonu (sesje 1-5) MUSZĄ zostać rozegrane do końca sesji 7- nierozegranie ich skutkować będzie weryfikacją wyniku jako 0-4 dla osoby przekładającej mecz.

Lista zaległości dla sesji 1-5

I liga:

Num Player Opponent Result Round Fixture SESJA
14 BASIAK Wojciech GLEN Wojciech 0-0 1 1 1 sesja
43 MICHERDA Szymon GLEN Wojciech 0-0 1 4 1 sesja
57 GLEN Wojciech MOSCZYNSKI Sebastian 0-0 1 5 1 sesja
82 BIELA Krzysztof ROBAK Dawid 0-0 1 6 1 sesja
98 JASINSKI Radosˆlaw GLEN Wojciech 0-0 1 7 2 sesja
106 DYBKA Maciej BASIAK Wojciech 0-0 1 8 2 sesja
118 DYBKA Maciej MICHERDA Szymon 0-0 1 9 2 sesja
126 KOWALSKI Mirosˆlaw GLEN Wojciech 0-0 1 9 2 sesja
140 GLEN Wojciech DZIUBANY Michaˆl 0-0 1 10 2 sesja
168 GLEN Wojciech GOLLY Mariusz 0-0 1 12 2 sesja
171 MACHA Lukasz DZIUBANY Michaˆl 0-0 1 13 3 sesja
198 BIELA Krzysztof ŻUREK Marek 0-0 1 15 3 sesja
224 GLEN Wojciech MACHA Lukasz 0-0 1 16 3 sesja
225 KRZYSZCZYK Janusz MACHA Lukasz 0-0 1 17 3 sesja
239 BIELA Krzysztof GLEN Wojciech 0-0 1 18 4 sesja
322 PRASOL Damian GLEN Wojciech 0-0 1 23 5 sesja
323 KOZLOWSKI Artur PRASOL Damian 0-0 1 24 5 sesja
343 ADAMCZYK Sebastian KRZYSZCZYK Janusz 0-0 1 25 5 sesja
350 KOZLOWSKI Artur GLEN Wojciech 0-0 1 25 5 sesja
351 BIEDA Adam KOZLOWSKI Artur 0-0 1 26 5 sesja
353 KOZLOWSKI Tomasz PRASOL Damian 0-0 1 26 5 sesja
366 KOZLOWSKI Tomasz KOZLOWSKI Artur 0-0 1 27 5 sesja

II liga A:

Num Player Opponent Result Round Fixture SESJA
65 LAPOK Grzegorz GORZNY Arkadiusz 0-0 1 6 2 SESJA
74 LAPOK Grzegorz JURASZCZYK Rafaˆl 0-0 1 7 2 SESJA
154 SZYMIK Artur SZYMIK Angelika 0-0 1 14 3 SESJA
165 SZYMIK Angelika SMELA Piotr 0-0 1 15 3 SESJA
219 JASINSKI Krzysztof MUSIAL Magdalena 0-0 1 20 5 SESJA
223 URBANIEC Sebastian HERING Mateusz 0-0 1 21 5 SESJA
252 MUSIAL Magdalena ŁAGOSZ Patrycja 0-0 1 23 5 SESJA

II liga B:

Num Player Opponent Result Round Fixture SESJA
148 DUDA Łukasz KURZAK Leszek 0-0 1 14 4 SESJA
173 URBANOWICZ Mirosław KURZAK Leszek 0-0 1 16 4 SESJA
189 DOMKA Jacek GOŁUB Monika 0-0 1 18 5 SESJA
199 DOMKA Jacek DUDEK Rafał 0-0 1 19 5 SESJA
221 ZAKRZEWSKI Daniel DOMKA Jacek 0-0 1 21 5 SESJA

Dobry wieczór!!

Tabele zostały zaktualizowane, poniżej lista zaległości.

Jeśli zauważycie błędy w tabelach – proszę piszcie na: tom.kozlowski@op.pl

Wg informacji z protokołów piątej sesji zrezygnowali: Kored Tomasz, Kowalski Bartosz, Szczygioł Jakub- ich wyniki zostały zweryfikowane jako 0:4.

Przypominamy o zmianach w terminach rozegrania zaległości:

  • Mecze odłożone/ zaległe:

– wszystkie mecze zaległe dla sesji 1-5 MUSZĄ zostać rozegrane do końca sesji 7,

– wszystkie mecze zaległe dla sesji 6-9 MUSZĄ zostać rozegrane do końca sesji 9,

– sesja 10 jest obowiązkowa – nie ma możliwości przełożenia tych spotkań,

Num Player Opponent Result Round Fixture SESJA
11 GOLLY Mariusz BIELA Krzysztof 0-0 1 1 1 sesja
14 BASIAK Wojciech GLEN Wojciech 0-0 1 1 1 sesja
41 MACHA Lukasz BIELA Krzysztof 0-0 1 3 1 sesja
43 MICHERDA Szymon GLEN Wojciech 0-0 1 4 1 sesja
55 BIELA Krzysztof KRZYSZCZYK Janusz 0-0 1 4 1 sesja
57 GLEN Wojciech MOSCZYNSKI Sebastian 0-0 1 5 1 sesja
82 BIELA Krzysztof ROBAK Dawid 0-0 1 6 1 sesja
98 JASINSKI Radosˆlaw GLEN Wojciech 0-0 1 7 2 sesja
106 DYBKA Maciej BASIAK Wojciech 0-0 1 8 2 sesja
118 DYBKA Maciej MICHERDA Szymon 0-0 1 9 2 sesja
126 KOWALSKI Mirosˆlaw GLEN Wojciech 0-0 1 9 2 sesja
140 GLEN Wojciech DZIUBANY Michaˆl 0-0 1 10 2 sesja
143 ŻUREK Marek KOWALSKI Mirosˆlaw 0-0 1 11 2 sesja
144 DYBKA Maciej JASINSKI Radosˆlaw 0-0 1 11 2 sesja
154 PODBIOL Mariusz GLEN Wojciech 0-0 1 11 2 sesja
157 DYBKA Maciej KOWALSKI Mirosˆlaw 0-0 1 12 2 sesja
168 GLEN Wojciech GOLLY Mariusz 0-0 1 12 2 sesja
171 MACHA Lukasz DZIUBANY Michaˆl 0-0 1 13 3 sesja
184 MACHA Lukasz GOLLY Mariusz 0-0 1 14 3 sesja
185 BIELA Krzysztof PODBIOL Mariusz 0-0 1 14 3 sesja
198 BIELA Krzysztof ŻUREK Marek 0-0 1 15 3 sesja
224 GLEN Wojciech MACHA Lukasz 0-0 1 16 3 sesja
225 KRZYSZCZYK Janusz MACHA Lukasz 0-0 1 17 3 sesja
239 BIELA Krzysztof GLEN Wojciech 0-0 1 18 4 sesja
246 KOZLOWSKI Artur PODBIOL Mariusz 0-0 1 18 4 sesja
276 KOZLOWSKI Tomasz PODBIOL Mariusz 0-0 1 20 4 sesja
299 MAZUR Andrzej KRZYSZCZYK Janusz 0-0 1 22 4 sesja
310 KOZLOWSKI Artur MATYSIK Eugeniusz 0-0 1 23 5 sesja
314 KOZLOWSKI Tomasz BIELA Krzysztof 0-0 1 23 5 sesja
317 ADAMCZYK Sebastian SLOMSKI Marcin 0-0 1 23 5 sesja
322 PRASOL Damian GLEN Wojciech 0-0 1 23 5 sesja
323 KOZLOWSKI Artur PRASOL Damian 0-0 1 24 5 sesja
327 KOZLOWSKI Tomasz RYGULA Grzegorz 0-0 1 24 5 sesja
330 ADAMCZYK Sebastian MACHA Lukasz 0-0 1 24 5 sesja
340 KOZLOWSKI Tomasz MATYSIK Eugeniusz 0-0 1 25 5 sesja
343 ADAMCZYK Sebastian KRZYSZCZYK Janusz 0-0 1 25 5 sesja
350 KOZLOWSKI Artur GLEN Wojciech 0-0 1 25 5 sesja
351 BIEDA Adam KOZLOWSKI Artur 0-0 1 26 5 sesja
353 KOZLOWSKI Tomasz PRASOL Damian 0-0 1 26 5 sesja
356 ADAMCZYK Sebastian KANIA Grzegorz 0-0 1 26 5 sesja
364 GLEN Wojciech MAZUR Andrzej 0-0 1 26 5 sesja
366 KOZLOWSKI Tomasz KOZLOWSKI Artur 0-0 1 27 5 sesja
369 ADAMCZYK Sebastian ROBAK Dawid 0-0 1 27 5 sesja
378 BIEDA Adam GLEN Wojciech 0-0 1 27 5 sesja

 

II A

Num Player Opponent Result Round Fixture SESJA
65 LAPOK Grzegorz GORZNY Arkadiusz 0-0 1 6 2 SESJA
74 LAPOK Grzegorz JURASZCZYK Rafaˆl 0-0 1 7 2 SESJA
154 SZYMIK Artur SZYMIK Angelika 0-0 1 14 3 SESJA
165 SZYMIK Angelika SMELA Piotr 0-0 1 15 3 SESJA
168 KICUN Monika LAPOK Marcin 0-0 1 16 4 SESJA
173 URBANIEC Sebastian SIKORA Rafał 0-0 1 16 4 SESJA
219 JASINSKI Krzysztof MUSIAL Magdalena 0-0 1 20 5 SESJA
223 URBANIEC Sebastian HERING Mateusz 0-0 1 21 5 SESJA
232 SIKORA Rafał MUSIAL Magdalena 0-0 1 22 5 SESJA
252 MUSIAL Magdalena ŁAGOSZ Patrycja 0-0 1 23 5 SESJA


II B

Num Player Opponent Result Round Fixture SESJA
148 DUDA Łukasz KURZAK Leszek 0-0 1 14 4 SESJA
169 DOMKA Jacek KOMENDA Piotr 0-0 1 16 4 SESJA
173 URBANOWICZ Mirosław KURZAK Leszek 0-0 1 16 4 SESJA
189 DOMKA Jacek GOŁUB Monika 0-0 1 18 5 SESJA
199 DOMKA Jacek DUDEK Rafał 0-0 1 19 5 SESJA
220 ZAWADZKI Krzysztof DOMKA Jacek 0-0 1 20 5 SESJA
221 ZAKRZEWSKI Daniel DOMKA Jacek 0-0 1 21 5 SESJA

Informacyjnie- dwie ważne zmiany dotyczące rozgrywek bieżącego sezonu:

Info 1- w porozumieniu i uzgodnieniu z nowym kalendarzem POD zostaje zmieniona data rozgrywania sesji nr 7- z 23.03 na 09.03 oraz Mistrzostw Mikołowa z 24.03 na 10.03

Kalendarz najbliższych wydarzeń a stronie www zawiera zaktualizowane daty.

Info 2- w związku z dużą ilością meczy zaległych oraz wnioskami samych uczestników naszych rozgrywek zostaje zmieniony zapis regulaminu odnośnie terminu rozgrywania zaległych spotkań. Wydłużamy możliwość rozgrywania zaległości z I rundy sezonu (sesje 1-5) i nowe brzmienie części par.3 punkt 10 wygląda jak niżej:

  • Mecze odłożone/ zaległe:

– wszystkie mecze zaległe dla sesji 1-5 MUSZĄ zostać rozegrane do końca sesji 7,

– wszystkie mecze zaległe dla sesji 6-9 MUSZĄ zostać rozegrane do końca sesji 9,

– sesja 10 jest obowiązkowa – nie ma możliwości przełożenia tych spotkań,

Do zobaczenia przy tarczy.

TK

 

« Older Entries