Kilka słów o nas

Witamy serdecznie na portalu prowadzonym przez sympatyków darta i dla sympatyków darta. Jesteśmy grupą ludzi z pasją i zamiłowaniem do darta, zarówno klasycznego jak i elektronicznego. Celem naszej działalności jest promocja i popularyzacja darta jako sportu na terenie Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego.

Zadania te wypełniamy poprzez przygotowanie, promocję i organizację takich wydarzeń jak:

  • dart klasyczny– SuperLIGA ŚLĄSKI STEEL MOSiR MIKOŁÓW- największe indywidualne ligowe rozgrywki w Polsce, rywalizacja podzielona na dwie ligi z zachowaniem zasad awansów i spadków.
  • dart klasyczny– turnieje indywidualne w randze Puchar Polski, zaliczane do klasyfikacji PP Polskiej Organizacji Darta. Turnieje dla każdego- kategoria open.
  • dart elektroniczny– drużynowe rozgrywki ligowe prowadzone i zarządzane przez Mikołowsko-Tyską Ligę Darta (MTLD). Rywalizacja odbywa się w 11 lokalach śląskich miast wg ustalonego terminarza i indywidualnego regulaminu ligi.
  • dart elektroniczny- indywidualne rozgrywki open- dla każdego chętnego by spróbować sił w tych rozgrywkach.

Szczegóły wydarzeń prosimy szukać w dziale aktualności bądź w sekcji „najbliższe turnieje”, wyniki drużynowe czy indywidualne znajdują się poszczególnych sekcjach na naszej stronie.

Zapraszamy do uczestnictwa w rozgrywkach, śledzenia ich wyników i współzawodnictwa.

Śląski Steel & MTLD