SuperLIGA Śląski Steel MOSiR Mikołów- podział rozgrywek

Szanowni Koledzy/ Koleżanki!

Dziękujemy za zaufanie i tak liczne aplikacje do naszych rozgrywek w nowym sezonie. Wasze zaangażowanie przełożyło się na rekordową liczbę uczestników- 96 darterów!!!!

W tej liczbie zawodników mamy dwanaście kobiet, z czego jedna- Basia Pośpiech przebojem wdarła się do I ligi oraz po raz pierwszy aż trójkę juniorów: Kubę, Mateusza i 13-letniego Patryka!

W związku z tak licznym zainteresowaniem, po weryfikacji możliwości i licznych konsultacjach rozgrywki organizujemy wg zasad jak niżej:

  • 1 liga- pozostaje utrzymana ilość 24 zawodników, ta klasa rozgrywkowa zgłoszona jest do POD (obowiązują licencje płatne bezpośrednio na turniejach Grand Prix lub Pucharu Polski POD). Zawodnicy sklasyfikowani na konie csezonu na miejscach 19-24 zostają relegowani do II ligi w kolejnym sezonie, zawodnicy z miejsc 16-18 rozegrają baraż o utrzymanie w I lidze
  • 2 liga w podziale na 3 grupy po 24 osoby: A, B, C- dla któych najważniejszą informacją jest iż czołowa dwójka na zakończenie sezonu awansuje do I ligi natomiast trzecie miejsce zagra baraż o awans do I ligi

Dla naszych zawodników uruchomimy dodatkowe stanowiska do gry, tak by rozgrywki przebiegały płynnie. W sumie do podziału będziemy mieli 20 tarcz z czego I liga: 6 tarcz, II liga: 12 tarcz oraz 2 x tarcza treningowa.

W bocznym menu strony zostały zaktualizowane podziały na poszczególne grupy II lig wynikające z losowania jakie miało miejsce w dniu 07.09.2022.

Zapraszamy na I sesję nowego sezonu w dniu 17.09.2022, start godz 11 (lokal czynny od godz 10).

W najbliższych dniach pojawi się w harmonogramie rozgrywek update dotyczący ilości meczy na sesję oraz update regulaminu dla bieżącego sezonu.

Trenujcie, szlifujcie formę i do zobaczenia przy tarczy w nowym sezonie!

TK

Author: Tomasz Kozłowski