DODATKOWA SESJA 23.04

WAŻNE INFO ODNOŚNIE DO DODATKOWEJ SESJI 23.04.2022 R.

Kierując się zasadą, iż wynik końcowy każdej z lig ujętych w tabelach powinien zależeć od rezultatów osiąganych przy tarczy, a nie przy stoliku, organizator poprzez dodatkową sesję daje możliwość rozgrywania zaległości, czym chce zminimalizować liczbę walkowerów przyznawanych za nierozegranie spotkań, czyniąc ostateczne wyniki rozgrywek najbardziej bliskimi realnej rocznej formy zawodników.

Jako Śląski Steel informujemy, że:

– sesja 23.04 jest sesją DODATKOWĄ, nieobjętą sposobem rozgrywania spotkań jak w standardzie sesji z harmonogramu,

– w związku z ogromną liczbą spotkań zaległych w dniu 23.04 udostępniamy lokal, stanowiska, tarcze – czyli dajemy możliwość nadrobienia zaległości,-

udostępniamy zawodnikom listę zaległości, karty meczowe, dbamy o porządek w lokalu na sesji, zbieramy i opracowujemy wyniki spotkań,

– sam podział na liczących/grających, numer tarczy i godzinę rozegrania meczów pozostaje do uzgodnienia wewnętrznie pomiędzy zawodnikami zainteresowanymi – identycznie jak w przypadku rozgrywania zaległości przed każdą z regulaminowych sesji, gdzie zawodnicy dogadują się indywidualnie.

Meczów zaległych jest tak wiele, że niemożliwym jest rozegranie ich wszystkich na tej jednej sesji, ale zależy nam na tym, żeby rozegrać ich jak najwięcej. Liczymy więc na Waszą koleżeńskość i przede wszystkim dyscyplinę oraz zachowanie zgodnie z zasadami fair play.

Lokal udostępniamy maksymalnie do godziny 19, później gra możliwa jest na stanowiskach 1 i 2, ale trzeba się liczyć z tym, że w lokalu będzie dyskoteka.

Obecność na dodatkowej sesji potwierdzili:

1 liga: Hazuka, Basiak, Sewulok, Słomski, Urban, Bieda, Biela, Macha, Ryguła, Krzyszczyk, Gleń, Tebinka, Cebula.

2 liga: A: Urbaniec, Dziechciarz, Kicun, Gołub, Gabryś, Basiak, Domka, Gasidło Mirek, Baranek, Bednarek, Słowioczek, Mierny.

B: Jaszczyk, Przybyłek D., Golly, Obracaj, Kania, Dziubany, Małecki, Łata, Giełdoń, Błaszkiewicz, Wierzbik, Pietraszek.

Start sesji o godz. 12, lokal czynny od ok. 10/10.30.

Author: Monika Kicun