Nowi zawodnicy- finalny skład II ligi SL- edytowany 20.05

Informacyjnie- z składu II-ligowców wycofał się Molski Paweł, więc finalnie mamy 6 dodatkowych miejsc, które zajmują (stan na 17.05):

GIEŁDOŃ Dariusz
FUCZEK Tobiasz
BARANEK Michał
SŁOWIOCZEK Robert
MAŁECKI Mariusz
MIERNY Bartosz

Ze składu I ligi wycofał się Hryciuk Adam- powodzenia w uzdrawianiu polskiej piłki kopanej i do zobaczenia jak najszybciej przy tarczy.

W związku z wycofaniem Adama, do I ligi przesunięty zostaje jego przeciwnik z barażu rozegranego po ostatnim sezonie- Ryguła Grzegorz.

Miejsce Grega w II lidze zajmuje dobrze znany nam zawodnik- Urbanowicz Mirosław- tym samym składy osobowe pozostają jak niżej:

  • I liga- 24 zawodników
  • II liga- 52 zawodników – z których rozlosujemy dwie grupy po 26 zawodników

Informacyjnie- nie rozstawiamy/ dzielimy Pań do grup, lecz wykorzystując narzędzie xls do prowadzenia turniejów rozlosujemy podział na grupy automatycznie. Celem finalnego wyłonienia mistrzyni wśród Pań stworzona będzie osobna tabela z meczów pomiędzy zawodniczkami. W sytuacji gdzie Panie będą w różnych grupach II ligi- będą dodatkowe mecze pomiędzy Paniami z różnych grup- tak by finalna tabela Pań uwzględniała mecze pomiędzy wszystkimi zawodniczkami. Jednocześnie Panie są klasyfikowane w tabeli ogólnej ligi grając o awanse/ nagrody jak reszta uczestników.

Do zobaczenia przy tarczy.

Author: Tomasz Kozłowski