SESJA 3 – PODSUMOWANIE

Dobry wieczór;

Sesja 3 za nami, kolejną gramy za dwa tygodnie- 14.12.2019 a 15.12.2019 mamy turniej świąteczny na który wszystkich zapraszamy!!

Tabele zostały zaktualizowane, wszelkie poprawki jakie został zgłoszone (a o nich nie zapomniałem.. 😉 zostały naniesione- jeśli jednak ktokolwiek ma uwagi- proszę piszcie na tom.kozlowski@op.pl lub przez messengera/ whatsappa…… będę aktualizował.

Podsumowując:

I liga- lider Dawid Robak – udało mu się stracić do tej pory 6 legów…. w trzech sesjach…

Klasyfikacja MVP- z 3 pkt przewagą nad Marcinem Przybylokiem i Łukaszem Machą lideruje Dawid Robak.

II liga A- panowie Matusiak Maciej i Molski Paweł- bez porażki, a jeszcze aspiracje do awansu sygnalizuje Adam Hryciuk- obecnie na 2 miejscu!

II liga B- panowie Sikora Rafał i Cikała Michał – bez porażki, uwagę zwraca chęć dzielenia się punktami przez Michała- ma do tej pory 7 remisów… 😉

Klasyfikacja MVP- tu dla obydwu grup ligi II mamy współprowadzenie przez: Kawalec/ Sikora M/ Gabrys/ Ryguła/ Tebinka- wszyscy w sumie po 4 wpisy

Wśród kobiet- na tą chwilę Domasiewicz Marta lideruje indywidualnej klasyfikacji, przy okazji plasując się na 5 miejscu II ligi z aspiracjami na awans do I ligi!

Z tematów organizacyjnych:

  • kolejna sesja 14.12
  • pamiętajcie o spotkaniach zaległych- nie zostawiajcie na ostatnią chwilę
  • z rozgrywek I ligi wycofał się Morkis Damian, wszelkie jego rozegrane mecze zostały zweryfikowane jako 0:4

Upomnieniem zostaje „nagrodzony” Sikora Mateusz- za spowodowanie zagrożenia/ niebezpieczeństwa dla utraty zdrowia pozostałych uczestników rozgrywek. Kolejne tego typu zachowanie będzie równoznaczne z odjęciem punktów w tabeli rozgrywek a w razie recydywy usunięcie z rozgrywek.

Przypominamy- bezpieczeństwo jest wartością nadrzędną a nad emocjami musimy panować!!

Do zobaczenia przy tarczy. TK

Author: Tomasz Kozłowski