INDYWIDUALNE OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA Silver Club Mikołów 30.06.2018

 

 

 

 

 

Prezentujemy pełne wyniki sobotnich Indywidualnych Otwartych Mistrzostw Śląska w randze Pucharu Polski Polskiej Organizacji Darta.

Dziękujemy za liczne uczestnictwo darterów z całego Górnego Śląska, Zagłębia Dąbrowskiego oraz przedstawicieli Dolnego Śląska, Podbeskidzia, Małopolski czy Kielc – w sumie gościliśmy 67 zawodników oraz 11 zawodniczek.

Gratulujemy nagrodzonym a w szczególności zwycięzcom zawodów, czyli Mistrzyni i Mistrzowi Śląska: Sylwia Grabara oraz Krzysztof Kciuk

1 Grabara Sylwia
2 Golly Daria
3-4 Kopczyńska Iwona
3-4 Basiak Aleksandra
5-6 Musiał Magdalena
5-6 Kicun Monika
7-8 Rumanowska Joanna
7-8 Kowalska Agnieszka
9-10 Gołub Monika
9-10 Jakubowska Joanna
11-12 Pawłowska Edyta

 

1 Kciuk Krzysztof
2 Steyer Sebastian
3-4 Robak Dawid
3-4 Całus Tomasz
5-8 Adamczyk Sebastian
5-8 Lewandowski Witold
5-8 Gleń Wojciech
5-8 Ajvazi Arian
9-16 Butrym Lucjan
9-16 Prasoł Damian
9-16 Szymak Wiesław
9-16 Bystrzycki Dominik
9-16 Kozłowski Tomasz
9-16 Hering Mateusz
9-16 Mazur Andrzej
9-16 Turek Piotr
17-32 Wysocki Dariusz
17-32 Slomski Marcin
17-32 Ośko Rafał
17-32 Wiśniowski Piotr
17-32 Zakrzewski Daniel
17-32 Matysek Ryszard
17-32 Maliczak Jan
17-32 Urban Patryk
17-32 Biela Krzysztof
17-32 Nych Tomasz
17-32 Bieda Adam
17-32 Fałat Krzysztof
17-32 Urbaniec Sebastian
17-32 Adynkiewicz Grzegorz
17-32 Basiak Wojciech
17-32 Golly Mariusz
33-48 Kowalski Mirosław
33-48 Sewulok Sławomir
33-48 Krzyszczyk Janusz
33-48 Figura Mateusz
33-48 Obracaj Bartosz
33-48 Dybka Maciej
33-48 Brzozowicz Adam
33-48 Domka Jacek
33-48 Grabara Piotr
33-48 Hazuka Artur
33-48 Kania Grzegorz
33-48 Zembski Tomasz
33-48 Grupiński Marcin
33-48 Kwiatek Krzysztof
33-48 Matusiak Maciej
33-48 Szczygioł Jakub
49-64 Żurek Marek
49-64 Matysik Eugeniusz
49-64 Urbanowicz Mirosław
49-64 Hazuka Bogdan
49-64 Dziubany Michał
49-64 Leński Arkadiusz
49-64 Sikora Rafał
49-64 Przybylok Marcin
49-64 Pawłowski Lucjan
49-64 Krzyżowski Darek
49-64 Jaszczyk Piotr
49-64 Kubica Zbigniew
49-64 Komenda Piotr
49-64 Lapok Grzegorz
49-64 Witos Piotr
49-64 Skorupa Wiesław
65-80 Ryguła Grzegorz
65-80 Kowalski Bartosz
65-80 Tempka Adam

 

You can leave comments by clicking here, leave a trackback at http://slaskisteel.cba.pl/wordpress/wp-trackback.php?p=1605 or subscribe to the RSS Comments Feed for this post.